Gealan S9000 to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych rozwiązań okiennych dostępnych na rynku. Charakteryzuje się on wysoką izolacyjnością termiczną, akustyczną i szczelnością oraz trwałością i estetycznym wyglądem.

Profil S9000 posiada rdzeń z pianki poliuretanowej, która zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną oraz szczelność. Profil jest także wyposażony w specjalne uszczelki i uszczelnienia, które dodatkowo zwiększają jego szczelność i izolacyjność.

Gealan S9000 jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i stylów, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Profil ten jest polecany do budynków, w których wymagana jest wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna oraz szczelność, takich jak domy jednorodzinne, bloki mieszkalne czy budynki użyteczności publicznej.

Gealan S9000 wyróżnia się także swoimi dodatkowymi funkcjami, takimi jak systemy antywłamaniowe, specjalne szyby o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej oraz systemy wentylacji. Jest to dobry wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i wydajność oraz chcą mieć nowoczesne i trwałe okna PCV.
To optymalnie dobrana cena do parametrów – najbardziej optymalny wybór.

PRODUCENT:
Okucia:

Roto

Grubość ramy:

74 mm

Kategoria:

optimum

01. Podstawowe parametry techniczne
  • Współczynnik przenikania ciepła: Uf=0.82 do 0,92 W/(m²K) w zależności od opcji
    Doskonała izolacja cieplna, zmniejszenie możliwości występowania mostków termicznych przy odpowiednim montażu.
  • Maksymalna wysokość okna: 2.3m
  • Grubość szklenia: do 46mm (okna trzyszybowe)
  • Izolacyjność akustyczna: do 52 dB
  • Standardowy poziom ochrony antywłamaniowej: do RC2
02. SYSTEM GEALAN-FUTURA®
GEALAN-FUTURA® to wyjątkowa kombinacja profili o podwyższonej ramie, która umożliwia budowę okien pasywnych z wykorzystaniem standardowej stali o grubości 2 mm zgodnie z najnowszą dyrektywą ift Rosenheim WA-15/2, nawet w kolorze! Dzięki GEALAN-FUTURA® możliwe jest osiągnięcie standardu pasywnego bez konieczności stosowania drogich elementów dodatkowych, takich jak stal z przekładką termiczną. Rewelacyjny współczynnik izolacji cieplnej Uf = 0,89 W/(m2·K) to rezultat starannego projektowania detali konstrukcyjnych i zastosowania technologii IKD®. Przy użyciu technologii STV® istnieje możliwość budowy okien o wysokości do 2,4 m.
foto: Gealan
03. SYSTEM 9000 plus

System ze stabilnym uszczelnieniem środkowym

System S 9000 plus to nowy rodzaj okien z uszczelnieniem umieszczonym w środku. W jego skład wchodzi płetwa antywłamaniowa, która znajduje się na przyldze okiennej i zapewnia mechaniczną ochronę przed różnego rodzaju niekorzystnymi oddziaływaniami z zewnątrz. Okna z uszczelnieniem środkowym są szczególnie wydajne termicznie i charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej.
Podwyższona ochrona antywłamaniowa
Zastosowanie specjalnej płetwy antywłamaniowej w systemie S 9000 plus skutecznie utrudnia działania potencjalnych włamywaczy. Większość włamań do mieszkań czy budynków dokonywana jest poprzez wyważenie okien, co oznacza wkładanie śrubokręta pomiędzy ramę a skrzydło. W przypadku systemu S 9000 plus, włamywacz napotka na skuteczną przeszkodę w postaci płetwy antywłamaniowej, która znajduje się na przyldze okiennej.
Idealne rozwiązania dla dużych konstrukcji okiennych w kolorze
System S 9000 plus charakteryzuje się doskonałymi właściwościami statycznymi, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem do budowy dużych okien w kolorze. Technologia klejenia na sucho STV®, stosowana w tym systemie, dodatkowo zwiększa stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania okien. Dzięki temu system S 9000 plus idealnie sprawdza się przy projektowaniu rozległych elementów okiennych.
foto: Gealan
04. GEALAN-LUMAXX®

Więcej światła przy tych samych rozmiarach

foto: Gealan

GEALAN-LUMAXX to ciekawe połączenie tradycyjnej ramy z niskim skrzydłem, które w gotowych oknach pozwala uzyskać efekt bardzo wąskich ram okiennych, a tym samym zwiększyć dostęp światła nawet o 25%. W GEALAN-LUMAXX niskie połączenie ramy ze skrzydłem ma wysokość 103 mm i jest uzupełnione o konstrukcję złożoną z monostulpa połączonego ze skrzydłem o szerokości zaledwie 106 mm. W przeciwieństwie do dotychczas stosowanych konstrukcji ze słupkami ruchomymi, które zazwyczaj zajmowały 170 mm lub więcej szerokości okna, GEALAN-LUMAXX pozwala uzyskać smukłe i delikatne okno bez rezygnacji z komfortu obsługi i bezpieczeństwa. Poprzednie rozwiązania z szerokim słupkiem masywnie zakłócały sylwetkę okna i ograniczały dopływ światła do pomieszczenia. Dzięki GEALAN-LUMAXX możliwe jest zastosowanie obniżonych profili i uzyskanie efektu smukłego, estetycznego okna bez kompromisów w zakresie komfortu i bezpieczeństwa.