Salamander bluEvolution 73 to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych linii okien PCV dostępnych na rynku. Okna te charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną, akustyczną i szczelnością, a także trwałością i estetycznym wyglądem.

Salamander bluEvolution 73 wyróżnia się również swoimi dodatkowymi funkcjami, takimi jak systemy antywłamaniowe, specjalne szyby o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej oraz systemy wentylacji. Okna te są dostępne w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika.

Salamander bluEvolution 73 jest dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i wydajność oraz chcą mieć nowoczesne i trwałe okna PCV zawartą w ekonomicznym cenowo rozwiązaniu.

Skrzydła okien zgrzewane są standardowo w technologii V i wyposażone są w najnowsze rozwiązanie okuć firmy Roto – model Roto NX.

Okna z tej serii mogą być oklejone foliami dekoracyjnymi lub osłonięte nakładkami aluminiowymi – w każdym przypadku nadając im wygląd dostosowany do potrzeb klienta.
PRODUCENT:
Okucia:

Roto

Grubość ramy:

73 mm

Kategoria:

ekonomiczne

01. Podstawowe parametry techniczne
  • Współczynnik przenikania ciepła: Uf=1,2 W/(m²K)
    Dobra izolację cieplną, zmniejszenie możliwości występowania mostków termicznych przy odpowiednim montażu.
  • Maksymalny rozmiar okna: 2.25m
  • Grubość szklenia: do 44mm
  • Izolacyjność akustyczna: do 46 dB
  • Standardowy poziom ochrony antywłamaniowej: do RC2
02. Rodzaje profili

Profil niezlicowany

Profil zlicowany