o naszej firmie

Jesteśmy na rynku od 1991 roku

Przedsiębiorstwo Handlowe „Transfer” powstało w maju 1990 roku.
W 1998 roku firma podjęła współpracę z Fabryką Okien DAKO, która od tamtego czasu wypracowała sobie markę rozpoznawanego i rzetelnego producenta okien wysokiej jakości. Związanie swojej przyszłości z marką DAKO było wyborem, który owocuje bardzo liczną i stale powiększającą się grupą zadowolonych klientów firmy „Transfer”, o czym świadczą otrzymane wyróżnienia.

Założyciel firmy

SPRZEDAŻ • DOSTAWA • MONTAŻ

STOLARKA OTWOROWA DLA TWOJEGO DOMU

Głównym profilem działalności jest zapewnienie Twojej inwestycji stolarki otworowej na najwyższym możliwym poziomie – zarówno pod względem jakościowym jak i Twojej satysfakcji.
%
Zadowolonych
Klientów
Ukończonych
Realizacji
Lata
doświadczenia

Atrakcyjna oferta dodatkowa – doświadczona i przystępna cenowo ekipa

PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I WYKOŃCZENIOWE

 
Nasza firma oprócz działalności handlowej prowadzi prace w zakresie usług remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Zapewniamy usługi własnych, wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez uzupełnienie formularza kontaktowego.
OPINIE I OCENY

Co o nas mówią?

Przedstawiamy wybrane opinie o naszej firmie zamieszczone przez naszych klientów. Wszystkie możesz przeczytać na naszym profilu firmowym w Google (kliknij tutaj).

NAJLEPSI PRODUCENCI - FUNKCJONALNOŚĆ I EKONOMIA

U nas w ofercie

Oferta naszej firmy to sprawdzone rozwiązania czołowych producentów. Dobieramy asortyment tak, aby spełnić WSZYSTKIE OCZEKIWANIA naszych klientów.