Szybki kontakt: tel. 033 812 45 32 | kom. 734 490 698 | e-mail: biuro@oknabielsko.pl
Szybki kontakt: tel. 033 812 45 32 | kom. 734 490 698 | e-mail: biuro@oknabielsko.pl

Rozpocznij współpracę z nami! Zrób to dzisiaj!

 

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA GWARANCJE

 

SPRZEDAŻ

To główny profil naszej działalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo TYLKO najlepsze marki, ponieważ wiemy, że to gwarantuje Waszą satysfakcję i zadowolenie.

MONTAŻ

Polecamy usługi montażu okien, drzwi, bram garażowych, parapetów i innych produktów z naszej oferty.

Dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji, ale najważniejszą z nich, to nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Jeśli przytrafi się jakiś problem z naszymi produktami (a zdarza się nieczęsto), po prostu zadzwoń lub napisz. Postaramy się jak najszybciej uporać się z problemem tak, aby nasz klient był zadowolony.

 

Atrakcyjna oferta dodatkowa - doświadczona i przystępna cenowo ekipa

 

PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I WYKOŃCZENIOWE

 
Nasza firma oprócz działalności handlowej prowadzi prace w zakresie usług remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Zapewniamy usługi własnych, wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez uzupełnienie formularza kontaktowego.
 
KONTAKT

KILKA SŁÓW O NASZEJ HISTORII

 
Od kiedy działamy?
Przedsiębiorstwo Handlowe „Transfer” powstało w maju 1990 roku.
W 1998 roku firma podjęła współpracę z Fabryką Okien DAKO, która od tamtego czasu wypracowała sobie markę rozpoznawanego i rzetelnego producenta okien wysokiej jakości. Związanie swojej przyszłości z marką DAKO było wyborem, który owocuje bardzo liczną i stale powiększającą się grupą zadowolonych klientów firmy „Transfer”, o czym świadczą otrzymane wyróżnienia.
Pierwszy krok milowy w rozwoju
Przedsiębiorstwo Handlowe „Transfer” jest Salonem Sprzedaży posiadającym Autoryzowany Serwis Montażowy okien, rolet, bram. Nasi pracownicy są cyklicznie szkoleni w Fabryce Okien DAKO.
Co sprzedajemy?
W swoim asortymencie posiadamy również szeroki wybór parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych, roletek tekstylnych, żaluzji, rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych oraz bram garażowych.

Przedsiębiorstwo w swoim asortymencie oferuje również produkty innych marek, takich jak okna do poddaszy VELUX, czy rynny Nicoll.

Oferta specjalna - usługi remontowo-budowlane
Świadczymy również usługi wykończeniowo-budowlane. Zapewniamy także serwis pogwarancyjny stolarki okiennej.
Motto, którym sie kierujemy
Nasze motto to “jak dla siebie“.  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Duże firmy działają według schematów. Dla nas ważna jest atmosfera pracy, kontakt z klientem, efektywna praca. To gwarantuje zadowolenie.

Zapraszamy do współpracy!!!

NEWSLETTER

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych – zapisz się na nasz newsletter. To najszybsza droga do poznania atrakcyjnej oferty w jeszcze lepszym wydaniu. Nie czekaj! Bądź zawsze na bieżąco z naszą ofertą!

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami KONTAKT